MŪZIĶI SLAVENĪBAS

Selena Gomeza – Biogrāfija

selena gomeza biografija

Pilns vārds: Selena Marija Gomeza

Dzimusi 1992. gada 22. jūlijā

Dzimšanas vieta: Grand Prairie, Teksasa, ASV

Horoskopa zīme: Vēzis

Selena Gomeza uzsāka savu šovbiznesa karjeru ar dalību bērnu raidījumā „Barney and Friends”. Pēc lomām dažās filmās, viņa piedalījās „Disney” filmās „The Suite Life of Zack & Cody” un „Hannah Montana”. 2007. gadā viņa ieguva galveno lomu filmā „Wizards of Waverly Place” un 2009. gadā izlaida popmūzikas albumu „Kiss & Tell”. Viņa piedalījusies arī 2013. gada filmā „Spring Breakers” un 2015. gadā izdeva albumu „Revival”, kurā iekļāva populāro singu „Good For You”.

Bērnība un aktrises karjera

Selena Marija Gomeza ir dzimusi Grand Prairie, Teksasā, ASV, 1992. gada 22. jūlijā. Gomezas karjera sākās 2001. gadā, kad viņa piedalījās populārajā bērnu programmā „Barney & Friends” kā Džianna. Pēc 2 gadiem Gomeza piedalījies atlasēs uz citiem šoviem, taču neguva panākumus. Viņa ieguva mazu lomu filmā „Spy Kids 3-D: Game Over” 2003. gadā, kā arī Džūlijas lomu filmā „Walker, Texas Ranger: Trial by Fire” 2005. gadā.

2006. gadā Gomeza ieguva Gvenas lomu „The Suite Life of Zack & Cody” Disney kanālā. Tā Gomeza uzsāka ilgstošu sadarbību ar Disney.

2008. gadā viņa piedalījās savā pirmajā animācijas filmā, „Horton Hears a Who!”, kā arī ģimenes filmā „Another Cinderella Story” kopā ar savu kolēģi no Disney kanāla, aktieri Endrjū Sīliju. Vēl viņa piedalījās divos Disney kanāla projektos – „Princess Protection Program” unWizards of Waverly Place: The Movie”.

Mūzikas karjera

Papildus aktrises karjerai Gomeza veido arī karjeru mūzikas biznesā. To viņa uzsāka 2008. gadā, ierakstot „Cruella de Vil” kaverversiju, kas bija paredzēta DisneyMania. Viņa arī ierakstīja trīs dziesmas filmai „Another Cinderella Story” un dziesmu animācijas filmai „Tinker Bell”. Vēl viņa iedziedājusi dziesmas filmām „Princess Protection Program” (duets ar Demi Lovato) un „Wizards of Waverly Place: The Movie”.

2008. gadā viņa parakstīja līgumu ar Hollywood Records un uzsāka darbu pie sava debijas albuma „Kiss & Tell”, kas tika izdots 2009. gada septembrī.

Jaunākie projekti

2012. gadā Selena ieskaņoja Mavisas lomu animācijas filmā „Hotel Transylvania”. 2013. gadā viņa piedalījās filmā „Spring Breakers” kopā ar Džeimsu Franko, Vanesu Hadžensu un citiem. Tajā pašā gadā viņa piedalījās filmā „Getaway”. Viņa arī turpināja darboties mūzikas jomā, izdodot „Stars Dance” 2013. gadā, kā arī labāko hitu izlasi „For You” 2014. gadā. Tajā pašā gadā Gomeza filmējās komēdijā „Behaving Badly”.

Gomeza atgriezās mūzikas topos ar singlu „Good for You” 2015. gada vasarā. Šī gada oktobrī viņa izdeva savu piekto albumu „Revival”. Vēl viņa piedalījās šova „The Voice” 9. sezonā, kļūstot par mentoru Gvenas Stefanī komandai.

Personīgā dzīve

Gomeza ir UNICEF atbalstītāja, un 2009. gadā kļuva par organizācijas vēstnesi, kā arī strādā pie savas C.A.N. (Charity, Action, Now) iniciatīvas, palīdzot pasaules bērniem.

2014. gada janvārī tika atklāts, ka Gomeza cieš no lupusa – slimības, kas var radīt sejas pietūkumu, nogurumu, galvassāpes un locītavu sāpes.

2009. gadā viņa sāka satikties ar popzvaigzni Džastīnu Bīberu. Pašlaik viņas otra pusīte ir mūziķis The Weeknd.